masz pytanie?

Kontakt do nas 

 telefon

786 859 787, 516 950 646

 e-mail

facebook google+

Oferta urządzeń wielofunkcyjnych

Janas to oferta dla każdego - zarówno dla dużej firmy, w której praca opiera się na zadaniach biurowych, jak i każdego domu czy mieszkania. Kto w dzisiejszych czasach nie potrzebuje sprzętu takiego jak drukarki i kserokopiarki? Są one konieczne, niezależnie czy jesteśmy w zarządzie największej sieci sklepów w kraju, czy prowadzimy niewielką kawiarnię w małym mieście. Nasza oferta obejmuje również materiały eksploatacyjne do proponowanych przez nas sprzętów, serwis urządzeń biurowych oraz rozwiązania IT.

Drukarki i kserokopiarki

Nasze propozycje to m.in. szeroka gama sprzętów, które przydadzą się w każdym biurze. Oferujemy sprawdzone i atrakcyjne cenowo maszyny wielofunkcyjne i potrzebne do nich materiały eksploatacyjne. Możliwe jest także skorzystanie z oferty dzierżawy - jest ona szczególnie przydatna, kiedy potrzebne jest szybkie wyposażenie biura w wiele sprzętów, a nie mamy odłożonych na to odpowiednio dużych funduszy.

Serwis i rozwiązania IT

Zajmujemy się również sprawami technicznymi - zarówno, jeśli chodzi o sprzęt, ale także systemy oraz oprogramowania. Świadczymy usługi serwisowania zarówno drukarek i kserokopiarek, jak i komputerów, laptopów i monitorów. Możliwa jest także wymiana części na produkty oryginalne oraz tańsze zamienniki – dotyczy to także materiałów eksploatacyjnych.

Nasze rozwiązania IT to między innymi instalacja programów antywirusowych oraz biurowych, ale także systemów alarmowych, które zabezpieczą każde miejsce i ochronią znajdujące się w nim sprzęty.

drukarki
Drukarki i Kserokopiarki

Nasza oferta skierowana jest zarówno do Klientów indywidualnych, jak i firm oraz instytucji. Sprzęt, który znajduje się w naszej ofercie to drukarki i kserokopiarki, zarówno monochromatyczne, jak i kolorowe – możliwe jest więc wybranie wariantu odpowiadającego potrzebom danego miejsca! Proponujemy również urządzenia wielofunkcyjne, które przydadzą się w każdym biurze i administracji. Dla osób, które chcą zaoszczędzić pieniądze proponujemy sprzęt poleasingowy oraz dzierżawę na atrakcyjnych warunkach.

kserokopiarki
Rozwiązania IT i zabezpieczenia

Nasza oferta to nie tylko sprzęt - posiadamy także różnego rodzaju oprogramowania, systemy oraz sieci. Dzięki naszym propozycjom każde miejsce będzie odpowiednio chronione - wystarczy założyć odpowiedni system alarmowy czy narzędzia regulujące kontrolę dostępu. Nasze rozwiązania IT i zabezpieczenia to także systemy operacyjne i oprogramowania antywirusowe, które przydadzą się w każdym domu czy firmie. Zapewniamy montaż lub instalację, konfigurację oraz przegląd, a także umożliwiamy rozbudowę.

materialy eksploatacyjne
Materiały eksploatacyjne

W naszej ofercie, oprócz drukarek i kserokopiarek, znajdują się wszelkiego rodzaju artykuły, które konieczne są w codziennym ich użytkowaniu. Wysoka jakość i atrakcyjne ceny to nasze główne założenia - dzięki nim, możemy zaopatrywać jak największą liczbę Klientów! W naszej ofercie znajdują się zarówno tusze i tonery czarne i kolorowe, jak i bębny, taśmy barwiące czy folie do faksów. Materiały eksploatacyjne to idealne rozwiązanie dla każdego naszego Klienta – szeroka gama proponowanych przez nas produktów to gwarancja jakości i zadowolenia!

serwis
Serwis

W ramach naszych usług, możliwe jest wykonanie przeglądu technicznego oraz naprawa sprzętów takich jak drukarki, kserokopiarki, faksy, czy inne urządzenia wielofunkcyjne wiodących marek. Możliwy jest również serwis komputerów oraz laptopów. Dzięki naszej ofercie, każde biuro czy firma może skorzystać z kompleksowej i profesjonalnej pomocy związanej z naprawą wszystkich potrzebnych na co dzień sprzętów! Reperując urządzenia, korzystamy zarówno z oryginalnych części, jak i tańszych zamienników.

Kontakt z nami

Milejowice
ul. Radomska 22
26-652 Zakrzew

786 859 787
serwis:
516 950 646

Godziny otwarcia
Pn - pt: 8.00-16.00
Sob: 9.00-14.00
logo2
Copyright Janas 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone | Produkcja: Grupa Troja - Sprawdzone strategie marketingowe

Czym się zajmujemy: tonery Radom, kserokopiarki Radom, drukarki Radom, serwis kserokopiarek radom, komputery radom, naprawa komputerów Radom, naprawa laptopów Radom, monitoring Radom, alarmy Radom

"JANAS" mgr Kamil Janas | NIP 948-240-93-52 | Najwyższa jakość i solidność.

Kontakt z nami: tel. 786 859 787, 516 950 646